HOTĂRÂRI DE CONSILIU

2020

HCL nr 1-08.01.2020 – privind acoperire deficit 2019

HCL nr.2 -30.01.2020 intocmire studii fez aductiune celei si distributie Gornovita

HCL nr.3 – 30.01.2020 aprobare întocmire SF Asfaltare drumuri satesti

HCL nr 4-30.01.2020 aprobare intocmire SF extindere retea electrica salca Pocruii-Celei si Calea Tg Jiului

HCL nr.5 -30.01.2020 aprobare achizitie a 120 europubele 120 l

HCL nr. 6-30.01.2020 aprobare întocmire SF Reabilitare DC 125 Pocruia-Costeni

 

2019

HCL NR.1-10.01.2019 scutiri salubrizare 2019

HCL NR.2-10.01.2019 indexare taxe si impozite 2019 cu inflatia

HCL NR. 3-31.01.2019 inchiriere pasuni alpine tismana 2019

HCL NR. 4-31.01.2019 prelungire contracte pasuni

HCL NR 5-04.03.2019 completare domeniu public retea electrica.

HCL NR 6-04.03.2019 modificare scutiri

HCL NR 7-04.03.2019 mod hot indesare impozite

HCL NR 8-04.03.2019 MOD indicatori Reab si ext retele apa in Tismana PNDL II 27.02.2019

HCL NR 9- 04.03.2019 desemnarea presedintelui de sedinta

HCL nr 10-21.03.2019 aprobare sediu oficiu montan

HCL nr 11-21.03.2019 privind programul de actiuni edilitar gospodaresti 2019

HCL nr 12-21.03.2019 indicatori salubrizare

HCL nr 13-21.03.2019 tarife distincte salubrizare

HCL nr 14-21.03.2019 organizare festival PASTRAV

HCL NR 15-31.03.2019 modificare hcl nr. 64-2017 aparegio

HCL nr 16-23.04.2019 program colectare selectiva deseuri

HCL nr 17-23.04.2019 completare domeniu privat Tismana

HCL nr. 18-23.04.2019 buget 2019

HCL nr 19-23.04.2019 indexare taxe si impozite 2020 cu inflatia

HCL nr 20-23.04.2019 plan lucrari 416 2019

HCL nr 21-23.04.2019 aprobare indicatori tehnico-economici Înființare distribuție gaze naturale

HCL nr 22-23.04.2019 aprobare teren SRM Gaze

HCL NR. 23-09.05.2019 organizare festival geagu cataroiu

HCL NR 24-25.05.2019 modificare (hcl 51 din 2018)

HCL NR 25-25.05.2019 modificare hcl 77 din 20.12.2018

HCL NR 26-30.05.2019 constituire echipa mobila violenta in familie

HCL NR.27-30.05.2019 atribuirea de teren tinerilor casatoriti

HCL NR 28-30.05.2019 -inchiriere camin topesti MODIFICAT

HCL NR 29-30.05.2019 privind executia bugetara 2018

HCL NR. 30-30.05.2019 plan masuri 2019 situatii de urgenta PAAR

HCL NR 31-30.05.2019 incetare contract BRINZAN

HOTARARE NR 32-30.05.2019 TAXE SI IMPOZITE 2020

HCL NR 33-30.05.2019 desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR 34- 27.06.2019 taxe drumuri

HCL NR 35-27.06.2019 INCHIRIERE TEREN SALCA POCRUII

HCL NR 36-27.06.2019 acordare mandat special ADIA GORJ

HCL NR 37-27.06.2019 modificare contracte de inchiriere islazuri

HCL NR 38-27.06.2019 modificarea obiectului contractului de concesiune nr. 8151-30.12.2004

HCL NR 39-27.06.2019- GAZE 1

HCL nr. 40-18.07.2019 rectificare bugetara 2019

HCL NR 41-18.07.2019 organizare festival sf.marie 2019

HCL NR 42-18.07.2019 privind alocarea sumei de 50 mii lei biserici

HCL NR. 43 DIN 12.08.2019.

HCL NR 44 DIN 12.08.2019.

HCL NR 45-27.08.2019 MODIFICARE HCL 39 REGULAMENT ASE TISMANA

HCL NR 46-27.08.2019 INCHIRIERE TEREN STR DEPOZITULUI

HCL NR 47-27.08.2019 rectificare bugetara 2019.1

HCL NR 48-27.08.2019 modificare valoare lucrari apa PNDL II 26.08.2019

HCL NR 49-09.09.2019 privind desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR 50 -09.09.09 aprobare a modificarii indicatori tehnico-economici modernizare DC129

HCL NR 51-26.09.2019 prelungire contracte medici

HCL NR 52-26.09.2019 -acordare teren gratuit pt organizare de santier PNDL II

HCL NR. 53-26.09.2019 – abrobare procedura anulare accesorii

HCL NR 54-26.09.2019 – aprobare amplasare stupina

HCL NR 55-26.09.2019 – organizare festival castan 2019

HCL 56-26.09.2019 ORGANIGRAMA 01.10.2019

HCL NR 57-26.09.2019 completare domeniu privat teren blocuri 2019

HCL NR 58-26.09.2019 Plan-anual-de-actiune privind serviciile sociale-2019

HCL NR 59-26.09.2019 rectificare bugetara septembrie 2019

HCL NR 60-26.09.2019 privind desemnarea REPREZ CL IN CA liceu 2019

HCL NR 61-24.10.2019 incetare mandat MIRCEA CROITORU

HCL NR 62-24.10.2019 APROBARE PROTOCOL SCOALA POPULARA

HCL NR 63-24.10.2019 rectificare bugetara 2019.2

HCL NR 64-24.10.2019 achizitionare sararita.

HCL NR 65-24.10.2019 acordare burse elevi 2018-2019

HCL NR. 66-31.10.2019 contract Comisie Prognoza FDI.

HCL NR 67-07.11.2019 reziliere contract stinjenelul

HCL NR. 68-07.11.2019 aprobare proiect retea scolara 2019-2020

HCL NR 69-07.11.2019 modif.art.3 din hcl 22.teren SRM gaze

HCL NR 70-07.11.2019 privind desemnarea presedintelui de sedinta

 

2018

HCL NR. 1-25.01.2018

HCL NR. 2-25.01.2018

HCL NR.3-25.01.2018

HCL NR 4-25.01.2018

HCL NR 5-25.01.2018

HCL NR 6-22.02.2018 – buget

HCL NR 7 -22.02.2018 – inchiriere pasuni

HCL NR 8-22.02.2018 – prelungire contracte

HCL NR 9-22.02.2018 – program actiuni gospodaresti

HCL NR 10-22.02.2018 – plan actiuni 416

HCL NR 11-22.02.2018 festival PASTRAV

HCL NR 12-22.02.2018 completare scutiri salubrizare

HCL NR 13-22.02.2018 desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR 14-29.03.2018 cetatean onoare barbulescu gheorghe

HCL NR. 15-29.03.2018 aderare adia CATUNELE SI GLOGOVA

HCL NR 16-29.03.2018 plan masuri 2018 situatii de urgenta.

HCL NR 17-29.03.2018 depozit deseuri constructii.

HCL NR. 18-12.04.2018

HCL NR. 19- 18.04 2018

HCL NR 20-26.04.2018 – por 3.2

HCL NR 21-26.04.2018 MANDAT SPECIAL ALBENI

HCL NR 22-26.04.2018 hotarare geagu cataroiu

HCL NR 23-24.05. 2018

HCL NR. 24-31.05.2018- indicatori extindere RETEA electrica

HCL NR 25-31.05.2018 proiect donatie pirgavu

HCL NR 26-31.05.2018 proiect cerere POR 13.1

HCL NR 27-31.05.2018 aprobare studiu oportunitate infiintare distributie gaze

HCL NR 28-31.05.2018 alocare fonduri 01.06

HCL NR 29-31.05.2018 executia bugetara 2017

HCL NR 30-31.05.2018 IMPOZITE SI TAXE 2019

HCL NR 31-31.05.2018 desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR 33-28.06.2018

HCL NR. 34-28.06.2018

HCL NR 35-28.06.2018

HCL NR 36-28.06.2018 PUZ APA CRAIOVA

HCL NR 37 28.06.2018 privind alocarea sumei de 50 mii lei biserici

HCL NR 38-24.07.2018 – extindere retea electrica

HCL NR 39-24.07.2018 REGULAMENT ECHIPA FOTBAL (2)

HCL NR 40-24.07.2018

HCL NR 41-24.07.2018 ADIS 2018

HCL NR 42-24.07.2018 organizare festival sf.marie 2018

HCL NR 43-24.07.2018 modificare indicatori NR. 34-28.06.2018

HCL NR 44-10.08.2018

HCL NR 45-10.08.2018

HCL NR 46-22.08.2018 – inchiriere teren triunghi

HCL NR 47-28.08.2018 proiect aprobare act aditional (aparegio)

HCL NR 48-28.08.2018 PROIECT BURSE ELEVI

HCL NR 49-28.08.2018 proiect de hotarare privind desemnarea REPREZ CL IN CA liceu 2018

HCL NR 50 -28.08.2018 proiect aprobare sediu CED (aparegio)

HCL NR 51-28.08.2018 proiect studii fez si indicatori Reabilitare Urbana

HCL nr 52 28.08.2018 proiect privind desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR 53-27.09.2018 rectificare bugetara 2018.1

HCL NR 54-27.09.2018 aprobare plata sf infiintare distributie gaze di capitolul cofinantari

HCL NR 55-27.09.2018 aprobare indicatori Reab si ext retele apa in Tismana PNDL II

HCL NR 56-27.09.2018 festival castan

HCL NR 57-27.09.2018 privind MOD HCL NR 49

HCL NR 58-16.10.2018 proiect aprobare indicatori Reab si ext retele apa in Tismana PNDL II 15.10.2018

HCL NR 59-16.10.2018 – DOMENIU PRIVAT TISMANA

HCL NR 60-16.10.2018 REGULAMENT SPCLEP

HCL NR 61-25.10.2018 -inchiriere camin topesti MODIFICAT

HCL NR 62-25.10.2018 alocare bani SMURD

HCL NR 63-25.10.2018 rectificare bugetara 2018.2

HCL NR 64-25.10.2018 aderare adia barbatesti, negomir si sacelu

HCL NR 65-25.10.2018 studiu fez si indicatori captare Pargavu

HCL NR 66-26.11.2018 rectificare bugetara 2018.3

HCL NR 67-26.11.2018 retea scolara 2019-2020

HCL NR 68-26.11.2018 TAXA salubrizare 2019

HCL NR 69-26.11.2018 ROF ASIST.SOCIALA

HCL NR 70-26.11.2018 desemnarea presedintelui de sedinta

HCL NR-71-20.18.2018 rectificare buget 2018.4

HCL NR 72-20.18.2018- cetatean onoare Blondea

HCL NR. 73-20.12.2018 ORGANIGRAMA 2019 –

HCL NR 74-20.12.2018 SALARII 01.01.2019

ANEXA SALARII 01.01.2019

HCL NR 75-20.12.2018 APROBARE PROTOCOL SCOALA POPULARA

HCL NR 76-20.12.2018 cetatean onoare slivilescu

HCL 77-20.12.2018 cofinantare si proiect Reabilitare Urbana

2016

HCL NR 1-06.01.2016

HCL NR 2-28.01.2016

HCL NR 3-28.01.2016

HCL NR 4-28.01.2016

HCL NR 5-28.01.2016

HCL NR 6-10.02.2016

HCL NR 7-10.02.2016

HCL NR 8-10.02.2016

HCL NR 9-25.02.2016

HCL NR 10-25.02.2016

HCL NR 11-25.02.2016

HCL NR 12-25.02.2016

HCL NR 13-25.02.2016

HCL NR 14-25.02.2016

HCL NR 15-25.02.2016

HCL NR 16-25.02.2016

HCL NR 17-31.03.2016

HCL NR 18-31.03.2016

HCL NR 19-31.03.2016

HCL NR 20-31.03.2016

HCL NR 21-31.03.2016

HCL NR 22-31.03.2016

HCL NR 23-31.03.2016

HCL NR 24-31.03.2016

HCL NR 25-31.03.2016

HCL NR 26-31.03.2016

HCL NR. 27-21.04.2016

HCL NR 28-21.04.2016

HCL NR 29-21.04.2016

HCL NR 30-21.04.2016

HCL NR 31-21.04.2016

HCL NR 32-21.04.2016

HCL NR 33-19.05.2016

HCL NR 34-19.05.2016

HCL NR 1-24.06.2016

HCL NR 2-24.06.2016

HCL NR 3-24.06.2016

HCL NR 4-24.06.2016

HCL NR 5-24.06.2016

HCL NR 6-24.06.2016

HCL NR. 7-29.06.2016

HCL NR. 8-29.06.2016

HCL NR. 9-15.07.2016

HCL NR 10-15.07.2016

HCL NR. 11-15.07.2016

HCL NR. 12-28.07.2016

HCL NR 13-28.07.2016

HCL NR 14-28.07.2016

HCL NR 15-28.07.2016

HCL NR 16-28.07.2016

HCL NR 17-28.07.2016

HCL NR 18-28.07.2016

HCL NR 19-28.07.2016

HCL NR 20-28.07.2016

HCL NR 21-28.07.2016

HCL NR 22-28.07.2016

HCL NR 24-09.08.2016

HCL NR 25-09.08.2016

HCL NR. 26-25.08.2016

HCL NR. 27-25.08.2016

HCL NR. 28-25.08.2016

HCL NR. 29-25.08.2016

HCL NR. 30-25.08.2016

HCL NR. 31-08.09.2016

HCL NR 32-29.09.2016

HCL NR 33-29.09.2016

HCL NR. 34-29.09.2016

HCL NR. 35-29.09.2016

HCL NR. 36-29.09.2016

HCL NR 37-29.09.2016

hcl-nr-38-27-10-2016

hcl-organigrama-2017-

hcl-nr-40-27-10-2016

hcl-nr-41-27-10-2016

hcl-nr-42-27-10-2016

hcl-nr-43-27-10-2016

hcl-nr-44-07-11-2016

hcl-nr-45-17-11-2016

hcl-nr-46-17-11-2016

hcl-nr-47-22-11-2016

hcl-nr-48-22-11-2016

hcl-nr-49-22-11-2016

hcl-nr-50-24-11-2016

hcl-nr-51-24-11-2016

hcl-nr-52-24-11-2016

hcl-nr-53-24-11-2016

hcl-nr-54-24-11-2016

hcl-nr-55-24-11-2016

hcl-nr-56-07-12-2016

hcl-nr-57-22-12-2016

hcl-nr-58-22-12-2016

hcl-nr-59-22-12-2016

 

2017

HCL NR 1-09.01.2017

HCL NR. 2-26.01.2017

HCL NR.3-26.01.2017

HCL NR 4-26.01.2017

HCL NR 5-26.01.2017

HCL NR6-26.01.2017

HCL NR. 7-23.02.2017

HCL NR. 8-23.02.2017

HCL NR. 9-23.02.2017

HCL NR 10-23.02.2017

HCL NR 11-23.02.2017

HCL NR 12-23.02.2017

HCL NR. 13-23.02.2017

HCL NR 14-23.02.2017

HCL 15 – achizitiei privind dotarea cu echipamente

HCL 16- modificare regulament spclep tismana

HCL 17-30.03.2017

HCL 18-30.03.2017

HCL NR. 19-30.03.2017

HCL 20-30.03.2017

HCL NR 21-27.04.2017

HCL NR. 22-27.04.2017

HCL NR. 23-27.04.2017

HCL NR 24-27.04.2017

HCL NR. 25-27.04.2017

HCL NR 26-27.04.2017

HCL NR 27-25.05.2017

HCL NR 28-25.05.2017

HCL NR. 29-25.05.2017

HCL NR 30-25.05.2017

HCL NR 31-25.05.2017

HCL NR 32-25.05.2017

HCL NR. 33-31.05.2017

HCL NR. 34-08.06.2017

HCL NR 35-29.06.2017

HCL NR 36-29.06.2017

HCL NR 37-29.06.2017

HCL NR. 38-29.06.2017

HCL NR 39-29.06.2017

HCL NR 40-17.07.2017

HCL NR 41-17.07.2017

HCL NR 42-17.07.2017

HCL NR 43-17.07.2017

HCL NR 44-17.07.2017

HCL NR 45-31.08.2017

HCL NR 46-31.08.2017

HCL NR 47-31.08.2017

HCL NR 48-31.08.2017

HCL NR 49-31.08.2017

HCL 50-31.08.2017

HCL NR 51-31.08.2017

HCL NR 52-31.08.2017

HCL NR 53-31.08.2017

HCL NR 54-31.08.2017

HCL NR 55-31.08.2017

HCL NR 56-28.09.2017

HCL NR 57-28.09.2017

HCL NR 58-28.09.2017

HCL NR 59-28.09.2017

HCL NR 60-28.09.2017

HCL NR 61-28.09.2017

HCL NR 62-28.09.2017

HCL NR 63-05.10.2017

HCL NR 64-26.10.2017

HCL NR 65-26.10.2017

HCL NR 66-26.10.2017

HCL NR 67-26.10.2017

HC L NR 68-26.10.2017

HCL NR 69 -26.10.2017

HCL NR 70- 08.11.2017

HCL NR 71-24.11.2017

HCL NR 72-29.11.2017

HCL NR 73-29.11.2017

HCL NR 74-29.11.2017

HCL NR 75-29.11.2017

HCL NR 76-29.11.2017

HCL NR 77-29.11.2017

HCL NR 78-29.11.2017

HCL NR 79-11.12.2017

HCL NR 80-11.12.2017

HCL NR 81-11.12.2017

HCL NR 82-11.12.2017

HCL NR 83-21.12.2017

HCL NR 84-21.12.2017

HCL NR 85-21.12.2017

 

2015

HCL NR 1-29.01.2015

HCL NR 2-29.01.2015

HCL NR 3-29.01.2015

HCL NR 4-29.01.2015

HCL NR 5-19.02.2015

HCL NR 6-19.02.2015

HCL NR 7-19.02.2015

HCL NR 8-19.02.2015

HCL NR 9-19.02.2015

HCL NR 10-26.02.2015

HCL NR 11-26.02.2015

HCL NR 12-26.02.2015

HCL NR 13-26.02.2015

HCL NR 14-26.03.2015

HCL NR 15-26.03.2015

HCL NR 16-26.03.2015

HCL NR 17-26.03.2015

HCL NR 18-30.04.2015

HCL NR 19-30.04.2015

HCL NR 20-30.04.2015

HCL NR. 21-14.05.2015

HCL NR 22-14.05.2015

HCL NR 24-28.05.2015

HCL NR 25-28.05.2015

HCL NR 26-28.05.2015

HCL NR 27-25.06.2015

HCL NR 28-25.06.2015

HCL NR 29-25.06.2015

HCL NR 30-25.06.2015

HCL NR 31-25.06.2015

HCL NR 32-25.06.2015

HCL NR.33-30.07.2015

HCL NR. 34-30.07.2015

HCL NR.35-30.07.2015

HCL NR. 36-19.08.2015

HCL NR 37-19.08.2015

HCL NR. 38-27.08.2015

HCL NR 39-27.08.2015

HCL NR 40-27.08.2015

HCL NR. 42-27.08.2015

HCL NR. 43-24.09.2015

HCL NR. 44-24.09.2015

HCL NR 45-24.09.2015

HCL NR 46-24.09.2015

HCL NR 47-24.09.2015

HCL NR 48-24.10.2015

HCL NR 50-24.10.2015

HCL NR 52-27.10.2015

HCL NR 53-26.11.2015

HCL NR 54-26.11.2015

HCL NR 55-26.11.2015

HCL NR 56-26.11.2015

HCL NR 57-26.11.2015

HCL NR 58-26.11.2015

HCL NR 59-26.11.2015

HCL NR 60-02.12.2015

HCL NR 61-02.12.2015

HCL NR 62-16.12.2015

HCL NR 63-28.12.2015

HCL NR 64-28.12.2015

HCL NR 65-28.12.2015

HCL NR 67-28.12.2015

HCL NR 68-28.12.2015

HCL NR. 69-28.12.2015

HCL NR 70-28.12.2015

2014

Hotararea Nr .1/09.01.2014

Hotarare Nr. 2/30.01.2014

hotarare nr. 3/30.01.2014

hotarare nr. 4/30.01.2014

hotarare nr. 5/04.02.2014

hotarare nr. 6/04.02.2014

hotarare nr. 7/04.02.2014

hotarare nr. 8/27.02.2014

hotarare nr. 9/27.02.2014

hotarare nr. 10/27.02.2014

hotarare nr. 11/27.02.2014

hotarare nr. 12/27.02.2014

hotarare nr. 13/27.02.2014

hotarare nr. 14/27.02.2014

hotararea nr.15/27.03.2014

hotararea nr. 16/27.03.2014

hotararea nr.17/27.03.2014

hotararea nr. 18/27.03.2014

hotararea nr. 19/27.03.2014

hotararea nr. 20/24.04.2014

hotararea nr. 21/24.04.2014

hotararea nr. 22/24.04.2014

hotararea nr. 23/24.04.2014

hotararea nr. 24/24.04.2014

hotararea nr. 25/29.05.2014

hotararea nr. 26/29.05.2014

hotararea nr. 27/29.05.2014

hotararea nr. 28/29.05.2014

hotararea nr. 29/29.05.2014

hotararea nr. 30/29.05.2014

hotararea nr. 31/26.06.2014

hotararea nr. 32/26.06.2014

hotararea nr. 33/26.06.2014

hotararea nr. 34/26.06.2014

hotararea nr. 35/26.06.2014

hotararea nr. 36/03.07.2014

hotararea nr. 37/03.07.2014

hotararea nr. 38/03.07.2014

hotararea nr. 39/10.07.2014

hotararea nr. 40/10.07.2014

hotararea nr. 41/21.07.2014

hotararea nr. 42/21.07.2014

hotararea nr. 43/28.07.2014

hotararea nr. 44/28.07.2014

hotararea nr. 45/28.07.2014

hotararea nr. 46/28.07.2014

hotararea nr. 47/28.08.2014

hotararea nr. 48/28.08.2014

hotararea nr. 49/28.08.2014

hotararea nr. 50/28.08.2014

hotararea nr. 51/28.08.2014

hotararea nr. 52/31.08.2014

hotararea nr. 53/04.09.2014

hotararea nr. 54/24.09.2014

hotararea nr. 55/24.09.2014

hotararea nr. 56/24.09.2014

hotararea nr. 57/03.10.2014

hotararea nr. 58/30.10.2014

hotararea nr. 59/30.10.2014

hotararea nr. 60/27.11.2014

hotararea nr. 61/27.11.2014

hotararea nr. 62/27.11.2014

hotararea nr. 63/27.11.2014

hotararea nr. 64/27.11.2014

2013

Hotararea Nr .1/10.01.2013

Hotararea Nr .2/10.01.2013

Hotararea Nr .3/10.01.2013

Hotararea Nr .4/29.01.2013

Hotararea Nr .5/29.01.2013

Hotararea Nr .6/29.01.2013

Hotararea Nr .7/29.01.2013

Hotararea Nr .8/29.01.2013

Hotararea Nr .9/29.01.2013

Hotararea Nr .10/29.01.2013

Hotararea Nr .11/29.01.2013

Hotararea Nr .12/28.02.2013

Hotararea Nr .13/28.02.2013

Hotararea Nr .14/28.02.2013

Hotararea Nr .15/28.02.2013

Hotararea Nr .16/28.02.2013

Hotararea Nr .17/28.02.2013

Hotararea Nr .18/28.02.2013

Hotararea Nr .19/28.02.2013

Hotararea Nr .20/28.02.2013

Hotararea Nr .21/28.02.2013

Hotararea Nr .22/28.02.2013

Hotararea Nr .23/28.02.2013

Hotararea Nr .24/28.03.2013

Hotararea Nr .25/28.03.2013

Hotararea Nr .26/28.03.2013

Hotararea Nr .27/04.04.2013

Hotararea Nr .28/25.04.2013

Hotararea Nr .29/25.04.2013

Hotararea Nr .30/25.04.2013

Hotararea Nr. 31/16.05.2013

Hotararea Nr. 32/16.05.2013

Hotararea Nr. 33/16.05.2013

Hotararea Nr. 35/30.05.2013

Hotararea Nr. 36/30.05.2013

Hotararea Nr. 37/30.05.2013

Hotararea Nr. 38/30.05.2013

Hotararea Nr. 39/30.05.2013

Hotararea Nr. 40/30.05.2013

Hotararea Nr. 41/30.05.2013

Hotararea Nr. 42/30.05.2013

Hotararea Nr.43/30.05.2013

Hotararea Nr.44/27.06.2013

Hotararea Nr.45/27.06.2013

Hotararea Nr.46/27.06.2013

Hotararea Nr.47/27.06.2013

Hotararea Nr.48/27.06.2013

Hotararea Nr.49/31.07.2013

Hotararea Nr.50/31.07.2013

Hotararea Nr.51/29.08.2013

Hotararea Nr.52/29.08.2013

Hotararea Nr.53/29.08.2013

Hotararea Nr.54/11.09.2013

Hotararea Nr.55/11.09.2013

Hotararea Nr.56/26.09.2013

Hotararea Nr.57/26.09.2013

Hotararea Nr.58/26.09.2013

Hotararea Nr.59/26.09.2013

Hotararea Nr.60/26.09.2013

Hotararea Nr.61/26.09.2013

Hotararea Nr.62/03.10.2013

Hotararea Nr.64/31.10.2013

Hotararea Nr.65/31.10.2013

Hotararea Nr.66/28.11.2013

Hotararea Nr.67/28.11.2013

Hotararea Nr.68/28.11.2013

Hotararea Nr.69/28.11.2013

Hotararea Nr.70/28.11.2013

2012

Hotararea Nr.1/04.01.2012

Hotararea Nr.2/04.01.2012

Hotararea Nr.3/23.01.2012

Hotararea Nr.4/23.01.2012

Hotararea Nr.5/03.02.2012

Hotararea Nr.6/03.02.2012

Hotararea Nr.7/03.02.2012

Hotararea Nr.8/03.02.2012

Hotararea Nr.9/16.02.2012

Hotararea Nr.10/06.03.2012

Hotararea Nr.11/30.03.2012

Hotararea Nr.12/30.03.2012

Hotararea Nr.13/30.03.2012

Hotararea Nr.14/30.03.2012

Hotararea Nr.15/30.03.2012

Hotararea Nr.16/30.03.2012

Hotararea Nr.17/30.03.2012

Hotararea Nr.18/30.03.2012

Hotararea Nr.19/30.03.2012

Hotararea Nr.20/30.03.2012

Hotararea Nr.21/30.03.2012

Hotararea Nr.22/20.04.2012

Hotararea Nr.23/20.04.2012

Hotararea Nr.1/27.06.2012

Hotararea Nr.2/27.06.2012

Hotararea Nr.3/27.06.2012

Hotararea Nr.4/27.06.2012

Hotararea Nr.5/27.06.2012

Hotararea Nr.6/27.06.2012

Hotararea Nr.7/29.06.2012

Hotararea Nr.8/27.07.2012

Hotararea Nr.9/27.07.2012

Hotararea Nr.10/27.07.2012

Hotararea Nr.11/27.07.2012

Hotararea Nr.12/27.07.2012

Hotararea Nr.13/27.07.2012

Hotararea Nr.14/27.07.2012

Hotararea Nr.15/27.07.2012

Hotararea Nr.16/27.07.2012

Hotararea Nr.17/27.07.2012

Hotararea Nr.18/27.07.2012

Hotararea Nr.19/02.08.2012

Hotararea Nr.20/31.08.2012

Hotararea Nr.21/31.08.2012

Hotararea Nr.22/31.08.2012

Hotararea Nr.23/31.08.2012

Hotararea Nr.24/31.08.2012

Hotararea Nr.25/31.08.2012

Hotararea Nr.26/31.08.2012

Hotararea Nr.27/13.09.2012

Hotararea Nr.28/13.09.2012

Hotararea Nr.29/13.09.2012

Hotararea nr. 30/27.09.2012

Hotararea nr. 31/27.09.2012

Hotararea nr. 32/27.09.2012

Hotararea nr. 33/27.09.2012

Hotararea nr. 34/11.10.2012

Hotararea nr. 35/11.10.2012

Hotararea nr. 36/25.10.2012

Hotararea nr. 37/25.10.2012

Hotararea nr. 38/25.10.2012

Hotararea nr. 39/25.10.2012

Hotararea nr. 40/25.10.2012

Hotararea nr. 41/25.10.2012

Hotararea nr. 42/08.11.2012

Hotararea Nr.43/29.11.2012

Hotararea Nr.44/29.11.2012

Hotararea Nr.45/29.11.2012

Hotararea Nr.46/29.11.2012

Hotararea Nr.47/29.11.2012

Hotararea Nr.48/29.11.2012

Hotararea Nr.49/29.11.2012

Hotararea Nr.50/29.11.2012

Hotararea Nr.51/14.12.2012

Hotararea Nr.52/27.12.2012

Hotararea Nr.53/27.12.2012

Hotararea Nr.54/27.12.2012

2011

Hotararea Nr.2/27.01.2011

Hotararea Nr.3/27.01.2011

Hotararea Nr.4/27.01.2011

Hotararea Nr.5/27.01.2011

Hotararea Nr.6/27.01.2011

Hotararea Nr.7/27.01.2011

Hotararea Nr.8/03.02.2011

Hotararea Nr.9/03.02.2011

Hotararea Nr.10/11.02.2011

Hotararea Nr.11/11.02.2011

Hotararea Nr.12/11.02.2011

Hotararea Nr.13/21.02.2011

Hotararea Nr.14/21.02.2011

Hotararea Nr.15/21.02.2011

Hotararea Nr.16/30.03.2011

Hotararea Nr.17/30.03.2011

Hotararea Nr.18/30.03.2011

Hotararea Nr.19/30.03.2011

Hotararea Nr.20/30.03.2011

Hotararea Nr.21/30.03.2011

Hotararea Nr.22/30.03.2011

Hotararea Nr.23/30.03.2011

Hotararea Nr.24/30.03.2011

Hotararea Nr.25/28.04.2011

Hotararea Nr.26/28.04.2011

Hotararea Nr.27/05.05.2011

Hotararea Nr.28/05.05.2011

Hotararea Nr.29/05.05.2011

Hotararea Nr.30/05.05.2011

Hotararea Nr.31/05.05.2011

Hotararea Nr.32/20.05.2011

Hotararea Nr.33/31.05.2011

Hotararea Nr.34/31.05.2011

Hotararea Nr.35/31.05.2011

Hotararea Nr.36/31.05.2011

Hotararea Nr.38/30.06.2011

Hotararea Nr.39/30.06.2011

Hotararea Nr.40/30.06.2011

Hotararea Nr.41/30.06.2011

Hotararea Nr.42/30.06.2011

Hotararea Nr.43/13.07.2011

Hotararea Nr.44/29.07.2011

Hotararea Nr.45/29.07.2011

Hotararea Nr.46/29.07.2011

Hotararea Nr.47/29.07.2011

Hotararea Nr.48/18.08.2011

Hotararea Nr.49/28.09.2011

Hotararea Nr.50/28.09.2011

Hotararea Nr.51/15.11.2011

Hotararea Nr.52/15.11.2011

Hotararea Nr.53/15.11.2011

Hotararea Nr.54/15.11.2011

Hotararea Nr.55/21.11.2011

Hotararea Nr.57/09.12.2011

Hotararea Nr.58/09.12.2011

Hotararea Nr.59/27.12.2011

Hotararea Nr.60/27.12.2011

2010

Hotararea Nr.1/29.01.2010

Hotararea Nr.2/29.01.2010

Hotararea Nr.3/29.01.2010

Hotararea Nr.4/29.01.2010

Hotararea Nr.5/26.02.2010

Hotararea Nr.6/26.02.2010

Hotararea Nr.7/26.02.2010

Hotararea Nr.8/26.02.2010

Hotararea Nr.9/26.02.2010

Hotararea Nr.10/26.02.2010

Hotararea Nr.11/26.02.2010

Hotararea Nr.12/26.02.2010

Hotararea Nr.13/30.03.2010

Hotararea Nr.14/30.03.2010

Hotararea Nr.15/21.04.2010

Hotararea Nr.16/21.04.2010

Hotararea Nr.17/21.04.2010

Hotararea Nr.18/21.04.2010

Hotararea Nr.19/21.04.2010

Hotararea Nr.20/28.04.2010

Hotararea Nr.21/28.04.2010

Hotararea Nr.22/28.04.2010

Hotararea Nr.23/14.05.2010

Hotararea Nr.24/14.05.2010

Hotararea Nr.25/25.05.2010

Hotararea Nr.26/25.05.2010

Hotararea Nr.27/25.05.2010

Hotararea Nr.28/25.05.2010

Hotararea Nr.29/09.06.2010

Hotararea Nr.30/23.06.2010

Hotararea Nr.31/23.06.2010

Hotararea Nr.32/23.06.2010

Hotararea Nr.33/13.07.2010

Hotararea Nr.35/13.07.2010

Hotararea Nr.36/13.07.2010

Hotararea Nr.37/13.07.2010

Hotararea Nr.38/13.07.2010

Hotararea Nr.39/13.07.2010

Hotararea Nr.40/13.07.2010

Hotararea Nr.41/09.08.2010

Hotararea Nr.42/09.08.2010

Hotararea Nr.43/31.08.2010

Hotararea Nr.44/31.08.2010

Hotararea Nr.45/15.09.2010

Hotararea Nr.46/15.09.2010

Hotararea Nr.47/15.09.2010

Hotararea Nr.48/22.09.2010

Hotararea Nr.49/11.10.2010

Hotararea Nr.50/11.10.2010

Hotararea Nr.51/11.10.2010

Hotararea Nr.52/11.10.2010

Hotararea Nr.53/08.11.2010

Hotararea Nr.54/08.11.2010

Hotararea Nr.55/08.11.2010

Hotararea Nr.56/08.11.2010

Hotararea Nr.57/29.11.2010

Hotararea Nr.58/29.11.2010

Hotararea Nr.59/10.12.2010

Hotararea Nr.60/27.12.2010

2009

Hotararea Nr. 1/ 29.01.2009

Hotararea Nr. 2/ 29.01.2009

Hotararea Nr. 3/ 29.01.2009

Hotararea Nr. 4/ 29.01.2009

Hotararea Nr. 5/ 06.02.2009

Hotararea Nr. 6/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 7/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 8/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 9/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 10/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 11/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 12/ 26.02.2009

Hotararea Nr. 13/ 26.02.2009

Hotararea Nr.14/31.03.2009

Hotararea Nr.15/31.03.2009

Hotarare Nr. 16/31.03.2009

Hotararea Nr.17/31.03.2009

Hotararea Nr.18/31.03.2009

Hotararea Nr. 19/31.03.2009

Hotararea Nr. 20/31.03.2009

Hotararea Nr. 21/27.04.2009

Hotararea Nr. 22/27.04.2009

Hotararea Nr. 23/27.04.2009

Hotararea Nr. 24/27.04.2009

Hotararea Nr. 25/27.04.2009

Hotararea Nr. 26/27.04.2009

Hotararea Nr. 27/27.04.2009

Hotararea Nr. 28/04.05.2009

Hotaraea Nr. 29/04.05.2009

Hotararea Nr.30/29.05.2009

Hotararea Nr.31/29.05.2009

Hotararea Nr.32/29.05.2009

Hotararea Nr.33/29.05.2009

Hotararea Nr.34/29.05.2009

Hotararea Nr.35/29.05.2009

Hotararea Nr.36/29.05.2009

Hotararea Nr.37/29.05.2009

Hotararea Nr.38/29.05.2009

Hotararea Nr.39/29.05.2009

Hotararea Nr.40/15.06.2009

Hotararea Nr.41/15.06.2009

Hotararea Nr.42/30.06.2009

Hotararea Nr.43/30.06.2009

Hotararea Nr.44/30.06.2009

Hotararea Nr.45/30.06.2009

Hotararea Nr.47/01.08.2009

Hotararea Nr.48/01.08.2009

Hotararea Nr.49/01.08.2009

Hotararea Nr.50/01.08.2009

Hotararea Nr.51/26.08.2009

Hotararea Nr.52/26.08.2009

Hotararea Nr.53/26.08.2009

Hotararea Nr.54/26.08.2009

Hotararea Nr.55/26.08.2009

Hotararea Nr.56/26.08.2009

Hotararea Nr.57/30.09.2009

Hotararea Nr.58/05.10.2009

Hotararea Nr.59/29.10.2009

Hotararea Nr.60/29.10.2009

Hotararea Nr.61/29.10.2009

Hotararea Nr.62/29.10.2009

Hotararea Nr.63/27.11.2009

Hotararea Nr.64/27.11.2009

2008

Hotararea Nr. 50/19.12.2008