Acasa

Orașul Tismana

Tismana este situată la 30 km față de municipiul Târgu-Jiu (reședința județului Gorj) și este străbătută de la est la vest de drumul național 67D, Târgu-Jiu – Peștișani -Baia de Aramă, drum în întregime modernizat, iar pe raza orașului drumul are o lungime de 13,5 km.

Tismana este situată în sud-vestul României, în partea de nord-vest a județului Gorj, localitatea de reședință a orașului fiind localitatea Tismana.

Monitorul oficial

Consultă documentele de interes public, precum hotărârile consiliului local, dispozițiile primarului, bugetele locale, etc

Registratură Online

Portalul public de e-Guvernare este o extensie facilitează comunicarea cu cetățenii. Verifică online starea solicitării.

Formulare Electronice

Evită cozile de la ghișee și economisește timp prin completarea online. Ai acces rapid de pe orice dispozitiv.

Sesizări și Reclamații

Cetățenii pot raporta online, de pe orice dispozitiv, diferite aspecte identificate pe raza localității, urmând a fi soluționate în cel mai scurt timp.